O nas


Pomagamy w obrocie nieruchomościami segmentu wyższego i premium klientom indywidualnym oraz biznesowym. Cieszymy się niezachwianą opinią, co zawdzięczamy wysokiej jakości obsługi, wiedzy jaką służymy podczas wykonywanych usług oraz nastawieniem na dobre relacje i zadowolenie naszych Klientów. 
W zasadzie tyle powinno Ci wystarczyć, ponieważ reszta to tylko rozwinięcie tego co powyżej, jednak skoro już czytasz, to napiszemy coś więcej. Szczerze i bez owijania w bawełnę.

Definicje:
POŚREDNIK - To zazwyczaj przeciętny człowiek, który w przypływie głupoty stwierdził, że pośrednictwo jest też dla niego, bo skoro kolega X, który w jego mniemaniu ma przynajmniej o połowę niższy iloraz inteligencji, zajmuje się nieruchomościami, to on tym bardziej powinien. Głownie chodzi mu o pieniądze i żeby szybko "zrobić dila". Czy jest przygotowany? A jakże! Obejrzał całe 10h nagrań na YouTube, w których inni "pośrednicy" opowiadają o tym, jak wspaniale jest pracować w tym zawodzie. Czy ma doświadczenie? A jakże! Najlepsze ze wszystkich! Kiedyś syn siostry jego babci chciał kupić mieszkanie, więc Pośrednik poszedł z nim na prezentację, rzekomo go "reprezentując", żeby tamten nie płacił prowizji innemu pośrednikowi. Cechy charakterystyczne? Długopis i umowa w ręku. Zazwyczaj elegancko ubrany, jakby dopiero co wyszedł ze ślubu szwagra. Śmieszne? Nie, życiowe. 

UMOWA POŚREDNICTWA - Zazwyczaj plik taniego papieru, który będzie później podstawą do tego, żeby ściągnąć z Ciebie pieniądze, za standardowo wykonaną usługę, czyli "otwarcie drzwi". Kiedy i gdzie możemy ją spotkać? Zawsze i wszędzie! Najczęściej zobaczysz ją przed każdą prezentacją z każdym Pośrednikiem, ale tu ważna zasada większości Pośredników: umowę należy podpisać szybko, na kolanie i PRZED wejściem do klatki, bo inaczej niechcący ją przeczytasz, nie podpiszesz i będziesz pukał do drzwi trzydziestu sąsiadów w poszukiwaniu mieszkania, które miało być prezentowane.
Unikaj prezentacji w niepogodę, ponieważ możesz mieć szczęście, jak nasza klientka Zofia (imię zmieniliśmy dla niepoznaki, ale Zofia wie, że to o niej piszemy i ciepło ją pozdrawiamy), która musiała czekać na wietrze i w deszczu, pod blokiem, na spóźnionego Pośrednika, żeby pod tym blokiem kłócić się z nim o to, czy może wejść do klatki, aby w "cywilizowanych" warunkach podpisać z nim umowę. Zofia swój honor ma, więc po chwili dyskusji odwróciła się na pięcie i poszła w siną dal. Wyrazy uznania dla Zofii, większość by podpisała. 

PREZENTACJA - To ten wspaniały moment w życiu Oglądającego, w którym po obejrzeniu setek podobnych ofert w sieci, od czego już na wstępie rozbolała go głowa (kliknął w setki ofert, ale później okazywało się, że większość z nich jest zdublowana, ponieważ Pośrednicy dla zabawy podają różne parametry nieruchomości), po obdzwonieniu dziesiątek agencji (a wiadomo, Pośrednik, to istota nadzwyczajnie zajęta otwieraniem drzwi, więc większość nie raczyła odebrać telefonu), umówieniu upragnionego spotkania i podpisaniu umowy podczas burzy z piorunami, w końcu może na własne oczy obejrzeć to, na co czekał tak długo. Nieruchomość. 

NOTARIUSZ - Bardzo poważny zawód zaufania publicznego, dla wielu osób wyznacznik tego, czy ktoś ich oszuka na akcie, czy nie. Szanujmy notariuszy, szczególnie za to, że szanują swój czas, więc jeśli nikt nie pyta i podaje tylko suche dane do transakcji, to przesyłają podstawowy wzór aktu, który jest kompletnie ambiwalentny dla Stron transakcji. Oczywiście w mniemaniu Stron, od chwili podpisania aktu roztacza się nad nimi taki wielki parasol ochronny, ale realnie to nawet ta mityczna moc sprawcza art.777 Ustawy z dnia 17 listopada 1964 r., czyli Kodeksu postępowania cywilnego, nic nie daje. To znaczy daje, ale stratę czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim ogromną nadzieję na sprawiedliwość, która rzadko się zdarza w polskim orzecznictwie.

PROWIZJA - Tak jak na każdej stacji benzynowej, tuż po przekroczeniu granic kraju, trzeba zapłacić za skorzystanie z toalety, tak Pośrednikowi trzeba zapłacić za otwarcie drzwi do nieruchomości. Otwarcie drzwi zazwyczaj kosztuje ok. 3% transakcyjnej ceny sprzedaży (po trzy procent od każdego!) lub połowę miesięcznego czynszu najmu (też płatne od każdego).

WIZYTA W KANCELARII NOTARIALNEJ - Wygląda to mniej więcej tak:
Notariusz wykonuje swoje czynności, głównie odczytując bardzo skomplikowany w swym brzmieniu dokument, którego nikt poza nim nie rozumie;
Strony transakcji, czyli Sprzedający i Kupujący, ewentualnie Wynajmujący i Najemca, siedzą jak na szpilkach, żeby tylko ta druga Strona transakcji się nie rozmyśliła, ale pociesza ich fakt, że jest z nimi Pośrednik, który wie co robi i trzyma rękę na pulsie;
Pośrednik trzyma rękę, ale na fakturach w teczce, a poza tym też nie wie co się dzieje, ale czeka na upragnione słowa "[...] Akt ten został przyjęty i podpisany", aby wręczyć faktury i zacząć się modlić, aby zapłacili, nawet jeśli nie w terminie.

O nas
Powyższe definicje powinny już wystarczająco nakreślić czym zajmuje się nasza "konkurencja". Określamy ich mianem "konkurencji", ponieważ tak wypada, a poza tym dziwnie byłoby mówić "my" i "ONI". Wspólne mamy z NIMI to, że działamy w jednej "branży". Czym się zatem różnimy? Wszystkim innym.
1. Oni przychodzą ubrani jak na bal maturalny, my zaś wygodnie, czasem można nawet spotkać nas w bluzie i adidasach. Oczywiście ubiór ważna sprawa, ale komfort ważniejsza i jeśli zabieramy Was na wycieczkę, po kilku nieruchomościach w okolicy, a na tych spacerach robimy tyle kroków, że w Boomerun i Steplerze mamy wychodzone wszystkie możliwe nagrody, to darujcie nam tę odzieżową zniewagę i skupcie się na naszej wiedzy, którą się z Wami dzielimy. PS: do kancelarii notarialnej przychodzimy już ładniej ubrani, bo wtedy można posiedzieć.
2. Gdy dzwonimy do innych pośredników niestety zazwyczaj wpadamy na dumne „nie współpracujemy z innymi agencjami, nasze wynagrodzenie pokrywa kupujący”, gdy zaś pośrednik dzwoni do nas, zawsze usłyszy „Jasne, współpracujemy? Czego szuka Twój klient?”  
3. Staramy się skupiać na jednym rejonie i dystrybuujemy oferty off market, poza rynkiem. Wiemy,  że Wy klienci rzadko zaglądajcie na portale ogłoszeniowe, na których oni się od nieaktualnych lub powielonych ofert. U nas znajdziesz zawsze coś wyjątkowego. Staramy się tez jak najlepiej przygotowywać nieruchomości do sprzedaży, nie strzelamy fotek „z rąsi” chyba, że nowym iPhonem ze stabilizacją obrazu i w rozdzielczości 4K, 
3. Staramy się nie marnować papieru, umowy zazwyczaj podpisujemy elektronicznie. 
Premium definiujemy nie tylko jako nieruchomości, którymi się zajmujemy, ale również jako jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie. Zależy nam przede wszystkim na relacjach, ponieważ uważamy, że są one niezbędne do osiągnięcia wspólnie zamierzonego celu.

Poważnie traktujemy naszą pracę, dokładamy wszelkiej staranności przy wykonywaniu naszych obowiązków i odpowiadamy na każdy kontakt z naszym biurem. Działamy zgodnie z naszym Kodeksem Etyki i nade wszystko chronimy dobro naszych Klientów.
Nasza firma powstała w 2017 roku w Warszawie. 
Po latach pracy w zaufanym kręgu inwestorów dysponujących wielomilionowymi budżetami oraz ekspertów z branży nieruchomości, zdecydowaliśmy się na skupienie naszych wyśrubowanych norm etyki pracy oraz indywidualnego podejścia na wyjątkowym kliencie – na Tobie.

Lata doświadczeń i tysiące odwiedzonych nieruchomości jedynie utwierdziły nas w przekonaniu, że segment Premium stanowi główny ośrodek naszych zainteresowań oraz pasji, którą chcemy się z Tobą podzielić podczas naszej współpracy. Wpisuje się to również w nasze nastawienie do pracy. Zależy nam na wyjątkowo indywidualnym i jednostkowym podejściu do naszych klientów, dlatego nie gonimy za rekordami w liczbie przyjmowanych nieruchomości, aby całkowicie poświęcać się każdej realizowanej przez nas transakcji.oparte na szczerości i transparentności.  Niezbędne do osiągnięcia wspólnie zamierzonego celu.

której kluczem są wzajemne zaufanie, szacunek i oddanie.

będąca podstawą naszej pracy i nieodłącznym elementem wyborów jakie podejmujemy.

dzięki której nasze działania są efektywne i skupione na osiągnięciu wyznaczonego celu.

Od lat działamy na rynku nieruchomości, a każdy członek naszego Zespołu ma przede wszystkim szeroką i dobrze ugruntowaną wiedzę, dzięki autorskim szkoleniom teoretycznym i praktycznym prowadzonym przez GRAF Nieruchomości Premium oraz stałym wsparciu managerów, którzy towarzyszą przy każdej realizowanej transakcji.

Większość naszych Klientów, to osoby, które chętnie do nas wracają przy kolejnych transakcjach lub te, które otrzymały polecenie od naszych dotychczasowych Klientów.

Skontaktuj się z nami...