O nas
Pomagamy w obrocie nieruchomościami klasy Premium klientom indywidualnym oraz biznesowym. 
Cieszymy się niezachwianą opinią, co zawdzięczamy wysokiej jakości obsługi, wiedzy jaką służymy podczas wykonywanych usług oraz nastawieniem na dobre relacje i zadowolenie naszych Klientów. 


Premium definiujemy nie tylko jako nieruchomości, którymi się zajmujemy, ale również jako jakość obsługi klienta na najwyższym poziomie. Zależy nam przede wszystkim na relacjach, ponieważ uważamy, że są one niezbędne do osiągnięcia wspólnie zamierzonego celu.

Poważnie traktujemy naszą pracę, dokładamy wszelkiej staranności przy wykonywaniu naszych obowiązków i odpowiadamy na każdy kontakt z naszym biurem. Działamy zgodnie z naszym Kodeksem Etyki i nade wszystko chronimy dobro naszych Klientów.
Nasza firma powstała w 2017 roku w Warszawie. 
Po latach pracy w zaufanym kręgu inwestorów dysponujących wielomilionowymi budżetami oraz ekspertów z branży nieruchomości, zdecydowaliśmy się na skupienie naszych wyśrubowanych norm etyki pracy oraz indywidualnego podejścia na wyjątkowym kliencie – na Tobie.

Lata doświadczeń i tysiące odwiedzonych nieruchomości jedynie utwierdziły nas w przekonaniu, że segment Premium stanowi główny ośrodek naszych zainteresowań oraz pasji, którą chcemy się z Tobą podzielić podczas naszej współpracy. Wpisuje się to również w nasze nastawienie do pracy. Zależy nam na wyjątkowo indywidualnym i jednostkowym podejściu do naszych klientów, dlatego nie gonimy za rekordami w liczbie przyjmowanych nieruchomości, aby całkowicie poświęcać się każdej realizowanej przez nas transakcji.oparte na szczerości i transparentności.  Niezbędne do osiągnięcia wspólnie zamierzonego celu.

której kluczem są wzajemne zaufanie, szacunek i oddanie.

będąca podstawą naszej pracy i nieodłącznym elementem wyborów jakie podejmujemy.

dzięki której nasze działania są efektywne i skupione na osiągnięciu wyznaczonego celu.

Od lat działamy na rynku nieruchomości, a każdy członek naszego Zespołu ma przede wszystkim szeroką i dobrze ugruntowaną wiedzę, dzięki autorskim szkoleniom teoretycznym i praktycznym prowadzonym przez GRAF Nieruchomości Premium oraz stałym wsparciu managerów, którzy towarzyszą przy każdej realizowanej transakcji.

Większość naszych Klientów, to osoby, które chętnie do nas wracają przy kolejnych transakcjach lub te, które otrzymały polecenie od naszych dotychczasowych Klientów.

Skontaktuj się z nami...