Kariera

Doradca ds. Nieruchomości

O nas
GRAF Nieruchomości pomaga w sprzedaży i kupnie nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym klientom indywidualnym oraz biznesowym. Oferujemy kompleksowe usługi – od wstępnej analizy nieruchomości, sprawdzenia jej stanu prawnego, przez profesjonalne sesje fotograficzne i przygotowanie wnętrza, po pomoc w sprzedaży.

Twój zakres obowiązków
Wykonywanie wszelkich czynności zmierzających do zawarcia przez inne osoby umów: nabycia lub zbycia praw do nieruchomości; nabycia lub zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu; najmu lub dzierżawy nieruchomości lub ich części; innych, których przedmiotem są prawa do nieruchomości lub ich części.

Nasze wymagania

Interesujesz się nieruchomościami, nie boisz się kontaktu z ludźmi i chcesz bardzo dobrze zarabiać? Aplikuj!

Kandydat powinien:

  • Interesować się branżą nieruchomości.
  • Być nastawiony na rozwój zawodowy i osiąganie sukcesu.
  • Być dyspozycyjny, zdyscyplinowany i systematyczny.
  • Posiadać umiejętności negocjacyjne oraz wysoką kulturę osobistą.
  • Lubić pracę z ludźmi.
  • Posiadać doświadczenie w sprzedaży i chęć dążenia do realizacji założonych celów.

Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości.

To oferujemy:

  • Szkolenie teoretyczne, praktyczne oraz inne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty.
  • Wysokie 5-6 cyfrowe wynagrodzenie.
  • Spotkania i wyjazdy integracyjne.
  • System dodatków oraz premie.
  • Wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy oparte na systemie prowizyjnym.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wsparcie i pomoc naszych liderów.
  • Przejrzystą ścieżkę kariery.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Zaplecze marketingowe.
  • Biuro do spotkań z klientami.